SOS přívěsek

SOS přívěsek je ochranné zařízení, které zachraňuje životy a pomáhá překonat všední i nevšední komplikace. Je proto vybaven GPS lokátorem, senzorem pádu, SIM kartou a handsfree, voděodolností.

Cena: 1 999 Kč

Služba Pomoc v nebezpečí

SOS přívěsek je napojen na službu tísňové péče: Pomoc v nebezpečí. Ta zaručuje nepřetržitý přístup k pomoci. Operátoři na uživatele dávají pozor 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jen za 450 Kč / měsíc. Což je

Cena: 15 Kč / den

Tarif 2 plus

Tarif 2+

Víte, že můžete službu Pomoc v nebezpečí získat ještě levněji? Pokud si ji objednáte společně s dalším Vaším známým, získáte oba slevu 75 Kč z měsíčního tarifu. Měsíčně Vás tak vyjde pouze na 375 Kč! Buďte dobrým přítelem a zavolejte tomu svému ještě dnes.

Cena: 12,50 Kč / den

Služba Jak se máte

Pokud hledáte ještě něco navíc, je tu pro Vás služba Jak se máte, která zajišťuje pravidelný telefonický kontakt s uživatelem SOS přívěsku.

V rámci akce teď navíc při objednání SOS přívěsku se službou Pomoc v nebezpečí získáte službu Jak se máte v hodnotě 1800 Kč na 6 měsíců zdarma. Jen za 600 Kč za měsíc. Což je:

Cena: 20 Kč / den

Služba Cena
SOS přívěsek 1 999 Kč Chci vědět více »
Služba Pomoc v Nebezpečí 15 Kč / den
450 Kč / měsíc
Chci vědět více »
Služba Pomoc v Nebezpečí - tarif 2+ 12,50 Kč / den
375 Kč / měsíc
Služba Jak se máte 20 Kč / den
600 Kč / měsíc
Chci vědět více »
Služba Pomoc v Nebezpečí
+ Jak se máte
25 Kč / den 15 Kč / den
750 Kč / měsíc 450 Kč / měsíc
Nabídka platí jen do konce března 2018!
Chci vědět více »
Pocit bezpečí K nezaplacení

Garance vrácení peněz - Pokud se službou nebudete spokojeni, po dobu 30 dní máte nárok na vrácení peněz. Pořiďte si svůj SOS přívěsek a získejte pocit bezpečí a sebejistoty, kterého se už nebudete chtít vzdát.

Objednat SOS přívěsek