Návodů na to, jak být svému dítěti dobrým rodičem, je nepřeberně. Jako každý jiný by však i tento vztah měl být oboustranný a tedy reciproční. Zeptejte se sami sebe: umíte nejen brát, ale i dávat? Jste dobrým synem/dcerou pro své rodiče? Zkuste si náš test!

Jste skvělými dětmi pro své rodiče!

Za Vás se žádný rodič nemusí stydět. Naopak - všichni ostatní by si z Vás měli vzít příklad.

Dbáte na zdraví a spokojenost Vašich rodičů a staráte se, aby jim nic nechybělo.

Nikdo však není dokonalý a ani Vy jistě nezvládnete vše sami. Ještě lepšími dětmi se ale můžete stát, pokud svým rodičům objednáte SOS přívěsek. Ten na ně dá pozor i ve chvílích, kdy Vy sami nemůžete.

sos přívěsek

Chci vědět více o SOS přívěsku nebo Sdílej svůj výsledek!

Jste dobrými dětmi pro své rodiče

O rodiče máte starost snažíte se jim vyjít vstříc, ale také máte své mezery. Zkuste se na věci dívat z perspektivy Vašich rodičů, snáze se tak do nich vcítíte a pochopíte, jak v dané situaci reagovat.

Tam, kde na to sami nestačíte, pomůže SOS přívěsek. Objednejte jeden svým rodičům ještě dnes! Ukažte, že Vám na nich záleží a dbáte na jejich zdraví. sos přívěsek

Chci vědět více o SOS přívěsku nebo Sdílej svůj výsledek!

Rodiče a rodinu si nevyberete:

To je zřejmě Vaše motto. Jistou povinnost vůči své rodině zřejmě ctíte, ale neuděláte pro ni víc, než je nezbytně nutné.

Zkuste se zamyslet nad tím, proč tomu tak je. Zavolejte mámě jen tak a až jí uvidíte, přineste jí květinu. Rodina nemusí být jen nutné zlo, ale na oplátku vyžaduje jistý zájem a péči. A také se nezmění ze dne na den.

Udělejte něco pro zdraví a pohodlí svých rodičů: pořiďte jim SOS přívěsek. Pokud jim nechcete či nemůžete být stále na blízku, je SOS přívěsek ideálním řešením, jak zajistit jejich bezpečí. A pokud se snažíte být lepším dítětem, může to být Váš první správný krok!

sos přívěsek

Chci vědět více o SOS přívěsku nebo Sdílej svůj výsledek!

Ajeje:

Vám rodina a rodinné vztahy zřejmě mnoho neříkají. V životě jste se naučili pouze brát, ale nikoliv dávat. Jste takový sociální upír, který postupně vysává své okolí.

Dejte si pozor, aby Vám nakonec ještě někdo zbyl. Rodinu nedělají pouze velké věci, ale hlavně drobnosti. Pokud chcete svou situaci napravit, začněte u nich, a pozvěte své rodiče třeba na oběd.

Nebo jim pořiďte SOS přívěsek, který se o ně postará za Vás.

sos přívěsek

Chci vědět více o SOS přívěsku nebo Sdílej svůj výsledek!

Měli byste se za sebe stydět.

O své rodiče se pravděpodobně vůbec nestaráte. Vzhledem k tomu, že jste si vyplnil/a tento test, přeci jen Vám na nich alespoň trochu záleží. Chyťte se za nos a snažte se situaci napravit, než bude pozdě.

Začít můžete např. tím, že svým rodičům pořídíte SOS přívěsek, který ohlídá jejich zdraví a bezpečí.

sos přívěsek

Chci vědět více o SOS přívěsku nebo Sdílej svůj výsledek!

Jste dobrými dětmi pro své starší rodiče?