Představujeme bezpečnostní wearable náramek pro děti i seniory

Výraz wearable bychom mohli do češtiny přeložit jako „nositelná elektronika“. Toto zařízení lze nosit jako náramek, přívěsek na krku nebo si je jednoduše můžete připnout jako klip na oblečení nebo batoh. Nyní vám ale může zachránit i život! Safety Guard přichází s elegantním unisex náramkem, který je propojený s aplikací v mobilním telefonu přes Bluetooth a v případě nouzové situace přivolá pomoc, ať jste kdekoliv.

 

Náramek s nouzovým SOS tlačítkem pro větší pocit bezpečí

Krizové situaci nastávají nečekaně a telefon může být v tu dobu v kapse nebo tašce. V případě, že se cítíte v nebezpečí, nyní stačí pouze po dobu 3 sekund stisknout tlačítko nového náramku Safety Guard. Tím se spustí poplach, který okamžitě zaznamená monitorovací centrum fungující 24/7 a díky automatické lokalizaci polohy sdělí vaším nouzovým kontaktům, kde se právě nacházíte. Speciálně vyškolení operátoři monitorovacího centra Safety Guard vám také zprostředkují pomoc příslušné složky Integrovaného záchranného systému České republiky nebo budou spolupracovat s vašimi nouzovými kontakty.

Nový náramek ocení senioři, děti i aktivní sportovci, protože zajistí okamžitou pomoc při ohrožení a pocit bezpečí. Chytrý pomocník také automaticky rozpozná pád. V případě náhlé ztráty vědomí tedy pomoc přijde automaticky. 

Chci bezpečnostní náramek