GPS SOS bezpečnostní náramek nejen pro děti a seniory

SOS Náramek, který vám může zachránit život, ať jde o zdravotní komplikace nebo přepadení.

Stačí stisknout nouzové tlačítko na náramku a pomoc bude na cestě.

Díky GPS lokalizaci, kam má přijet.

Dáváme na vás pozor 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu

Kromě našich operátorů budou v případě nebezpečí alarmováni i 2 vaši blízcí

Cena náramku je 2699 Kč 2199

koupit SOS náramek »

Princip SOS bezpečnostního náramku

SOS tlačítko je umístěno v pouzdře, které se umístí na ruku.

Jednoduchým stisknutím SOS tlačítka spustíte poplach, který zaznamená Operátor našeho 24h Monitorovacího centra a je zároveň rozeslán vašim osobním nouzovým kontaktům.

Lokalizujeme vás a v případě potřeby pomůžeme zprostředkovat pomoc IZS (Policie, záchranné služby nebo hasičů).

Funkce SOS bezpečnostního náramku

GPS lokalizace

Při spuštění poplachu Operátor Monitorovacího centra ví, kde se nacházíte. Vašim nejbližším dáme vědět, že jste v nebezpečí a oznámíme Vaši polohu i složkám IZS, aby Vám mohli co nejrychleji pomoci.

3 dny bez nabití

Baterie v zařízení zajistí bezproblémový provoz zařízení bez nabíjení v délce 3 dnů. K zařízení je dodáván nabíjecí stojan k bezproblémové manipulaci se zařízením.

Voděodolnost

SOS tlačítko je voděodolné. Můžete se s ním v klidu sprchovat nebo bez obav chodit v dešti... Kamkoliv jdete, SOS tlačítko bude Vaše pomoc v nebezpečí.

Tísňové volání

Po stisknutí SOS tlačítka se spustí poplach, který zaznamená náš Operátor, který Vám ihned zavolá, aby prověřil situaci, ve které se nacházíte.

Senzor pádu

Pro spuštění poplachu není třeba stisknout tlačítko, vestavěný senzor automaticky detekuje pád, spustí poplach a okamžitě se telefonicky spojí s naším Operátorem.

Fotografie bezpečnostních SOS náramků

Prohlédněte si některé z fotek bezpečnostních náramků . Díky bezpečnostním náramkům budete Vy i Vaše rodina v bezpečí. SOS náramky jsou vhodné pro každého, kdo dbá o svoji bezpečnost.

 SOS bezpečnostní náramek pro seniory GPS bezpečnostní náramek pro ženy gps náramek pro důchodce

Bezpečnostní SOS náramek pro seniory

old people 616718 1280

Seniorům hrozí v dnešní době velké nebezpečí. Mohou na ně přijít nečekané zdravotní komplikace. K tomu jsou velice zranitelní a jsou jednoduchou obětí loupežných přepadení. SOS náramek rychle přivolá pomoc a může seniorům zachránit život.

Bezpečnostní SOS náramek pro děti

400pxnardit

Děti jsou velice zranitelnou skupinou a časově není možné jim být neustále nablízku. Lze to s bezpečnostním SOS náramkem, který je vhodný pro děti. V případě nebezpečí zjistíte, kde se dítě nachází, a můžete mu přispěchat na pomoc.

Objednávka SOS bezpečnostního náramku [2 199 Kč]

SOS bezpečnostní náramek funguje i jako malý mobilní telefon. Lze z něho oboustranně komunikovat. Pro fungování je potřeba platit si měsíční poplatek za službu tísňové péče PomocVnebezpečí: 450 Kč měsíčně. První měsíc je na vyzkoušení zdarma.

Hodnocení zákazníků: 4.56/5 na základě dotázání 134 zákazníků