GPS SOS bezpečnostní náramek nejen pro děti a seniory

SOS náramek, který Vám může zachránit život, ať jde o zdravotní komplikace nebo přepadení.

Stačí stisknout nouzové tlačítko na náramku a pomoc bude na cestě.

Díky GPS lokalizaci víme, kam máme přijet.

Dáváme na vás pozor 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

Kromě našich operátorů budou v případě nebezpečí okamžitě kontaktováni i 2 vaši blízcí.

Cena náramku je 2999 Kč 2580 + cena služby vzdálené péče380 Kč / měsíc.

Náramek nemáme, ale máme lepší SOS přívěsek!

Máme lepší SOS přívěsek »

Princip SOS bezpečnostního náramku

SOS tlačítko se nosí v pouzdře, které si jednoduše připnete na ruku.

Jednoduchým stisknutím SOS tlačítka spustíte poplach, který zaznamená Operátor našeho 24h Monitorovacího centra a ten jej následně předá vašim osobním nouzovým kontaktům.

Pomocí GPS v náramku určíme vaši polohu a v případě potřeby pomůžeme zprostředkovat pomoc IZS (policie, záchranné služby nebo hasičů).

Pokud by vám pouzdro na ruce překáželo, můžete SOS tlačítko vyndat a zavěsit si ho na krk jako SOS přívěsek.

Funkce SOS bezpečnostního náramku

GPS lokalizace

Při spuštění poplachu Operátor Monitorovacího centra ví, kde se nacházíte. Vašim nejbližším dáme vědět, že jste v nebezpečí, a oznámíme vaši polohu i složkám IZS, aby vám mohli co nejrychleji pomoci.

3 dny bez nabití

Baterie zajistí bezproblémový provoz bez nabíjení po dobu 3 dnů. K náramku dodáváme nabíjecí stojan, který umožňuje velmi jednoduchou manipulaci se zařízením.

Voděodolnost

SOS tlačítko je voděodolné. Můžete se s ním v klidu sprchovat nebo bez obav chodit v dešti... Kamkoliv jdete, SOS tlačítko bude vaše pomoc v nebezpečí.

Tísňové volání

Po stisknutí SOS tlačítka se spustí poplach, který je zaznamenán naším Monitorovacím centrem. Ihned vás kontaktuje Operátor, aby prověřil situaci, ve které se nacházíte.

Senzor pádu

Pro spuštění poplachu není třeba stisknout tlačítko, vestavěný senzor automaticky detekuje pád, spustí poplach a okamžitě se telefonicky spojí s naším Operátorem.

Fotografie bezpečnostních SOS náramků

Prohlédněte si některé z fotek bezpečnostních náramků . Díky nim budete Vy i Vaše rodina v bezpečí. SOS náramky jsou vhodné pro každého, kdo dbá o svoji bezpečnost.

 SOS bezpečnostní náramek pro seniory GPS bezpečnostní náramek pro ženy gps náramek pro důchodce

Bezpečnostní SOS náramek pro seniory

old people 616718 1280

Senioři jsou i v dnešní době ohroženou skupinou. Zdravotní komplikace je mohou potkat i při běžné cestě na nákup do místního obchodu a zloději je vnímají jako snadnou oběť. SOS náramek rychle přivolá pomoc a může seniorům zachránit život.

Bezpečnostní SOS náramek pro děti

400pxnardit

Děti jsou velice zranitelnou skupinou, ale není možné je neustále vodit za ruku. Na blízku jim můžete zůstat díky bezpečnostnímu SOS náramku, který je vhodný pro děti. V případě nebezpečí zjistíte, kde se dítě nachází, a můžete mu přispěchat na pomoc.

Objednávka SOS bezpečnostního náramku [2 580 Kč]

SOS bezpečnostní náramek funguje i jako malý mobilní telefon, umožňuje i oboustrannou komunikaci. Pro fungování SOS náramku je potřeba platit si měsíční poplatek za službu vzdálené péče PomocVnebezpečí: 380 Kč měsíčně.

Náramek bohužel nemáme, máme jen přívěsek

Hodnocení zákazníků: 4.56/5 na základě dotázání 134 zákazníků