SOS přívěsek s GPS
Objednat po telefonu Cena 2999 Kč 1799 Kč

SOS Přívěsek , který zachraňuje životy v případě zdravotních komplikací nebo přepadení.

Stačí stisknout tísňové tlačítko na přívěsku a pomoc bude na cestě.

GPS locator je zabudovaný v přívěsku - zjistí vaši pozici a pomoc bude vědět, kam má přijet.

Dáváme na vás pozor 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

Naši Operátoři budou upozorněni v případě vašeho nebezpečí a situaci prověří.

Bezpečnostní přívěsek stojí 2999 Kč 1799

+ služba asistence Operátora Pomoc v nebezpečí 400 Kč. Služba Operátora je na prvních 30 dní ZDARMA.

Garance spokojenosti: v případě nespokojenosti vrácení peněz do 30 dnů

Máme skladem ✅

Co náš SOS přívěsek umí?

  • Spustit poplach stisknutím tlačítka nebo při zaznamenání pádu.
  • Zprostředkuje oboustranné hands-free volání.
  • Spojí vás s Operátorem 24h Monitorovacího centra.

Kamkoliv jdete, díky SOS přívěsku vás lokalizujeme a pomůžeme v nouzové situaci. GPS přívěsek je SOS locator a zajišťuje tísňovou péči o seniory 

Funkce SOS bezpečnostního přívěsku

Není potřeba mobil

SOS GPS přívěsek nepotřebuje být spárován s mobilním telefon. Funguje samostatně, nezávisle na jiném zařízení. Proto je vhodný pro seniory nebo pro ty, co nevlastní smartphone.

Bez planých výjezdů

Poté, co spadnete, nebo stisknete SOS tlačítko, tak se přívěsek spojí s naším Operátorem, který zjistí, zda se nejedná o planý poplach.

Senzor pádu

Pro spuštění poplachu není třeba stisknout tlačítko, vestavěný senzor automaticky detekuje pád, spustí poplach a okamžitě se telefonicky spojí s naším Operátorem.

Hands free komunikace

SOS přívěsek díky vestavěné SIM kartě spojí telefonicky uživatele při spuštění poplachu s Operátorem 24h Monitorovacího centra, který pomůže zprostředkovat pomoc.

GPS lokalizace

Díky GPS lokalizaci víme přesně, kde se uživatel SOS přívěsku nachází. Na dané místo může Operátor Monitorovacího centra přivolat okamžitou pomoc.

Monitorovací centrum

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Vždy je připraven náš tým odborně vyškolených Operátorů pomoci uživatelům v nouzi.

Osobní nouzové kontakty

V případě závažného poplachu Operátor informuje nouzové kontakty o postupu při Poplachu, koordinuje s nimi další postup. Stejně tak se s nimi spojí ve chvíli, kdy uživatel přívěsku nereaguje.

Voděodolnost

SOS přívěsek je voděodolný a lze jej používat i ve sprše nebo v dešti. Pády v koupelně patří mezi nejčastější u uživatelů ve vyšším věku!

Nabíjení

Nabitá baterie vydrží přibližně 3 dny. Nabíjecí stanice umožňuje komfortní nabití a na SOS přívěsku je také signalizace slabé baterie.

Sim karta v ceně

Výdaje za simkartu jsou zahrnuty v ceně. Nic nad rámec našich služeb neplatíte.

Kardiostimulátor nevadí

Uživatelé SOS přívěsku mohou mít i kardiostimulátoru. Na tyto lidi pamatujeme, proto se nemusí obávat zdravotních komplikací zapříčiněných naším zařízením.

Prověřený produkt

Vyšel o něm článek na Novinkách, a byl i ve Snídani s Novou.

Fotografie bezpečnostních SOS přívěsků

Prohlédněte si některé z fotek bezpečnostních přívěsků. Díky bezpečnostním přívěskům budete vy i vaše rodina v bezpečí. SOS bezpečnostní přívěsky jsou vhodné pro každého, kdo dbá o svoji bezpečnost.

GPS SOS přívěšek pro seniory GPS SOS bezpečnostní přívěšek GPS přívěšek s nouzovým tlačítkem  Přívěsek s tísňovým tlačíkem

Bezpečnostní přívěsky - VIDEO

Stále ještě nevíte K čemu SOS bezpečnostní přívěsek se zabudovaným GPS je? Třeba vás to osvětlí následující videa

Co o bezpečnostním přívěsku říkají naši zákazníci:

"Mé nemocné mamince se v minulosti občas stalo, že se nedostala k telefonu, aby si přivolala pomoc a proto jsem hledala něco, co by mohla mít u sebe stále a neobtěžovalo jí to. Oslovila jsem proto společnost Safety Guard a byl mi nabídnut bezpečnostní přívěsek, který splňoval všechny požadavky, které jsem si představovala. Od té doby má maminka přívěsek stále u sebe a já jsem ráda, že jsem mohla udělat něco málo pro její bezpečnost.“

Martina, 45 let

Bezpečnostní SOS přívěsek pro seniory

sos tlačítko pro seniory

Starší lidé jsou vystaveni vyššímu nebezpečí, ať už jde o náhlé zdravotní komplikace či vzhledem k jejich zranitelnosti loupežná přepadení. SOS přívěsek dokáže rychle přivolat pomoc a může seniorům zachránit život.

Pro nemocné a zdravotně postižené

SOS přívěsek pro postižené

SOS přívěsek je doporučován pro nemocné a zdravotně postižené žijí-li sami. Např. spadnou-li z vozíku a nemohou vstát, tak jim SOS přívěsek zavolá pomoc. Stejná situace platí například u diabetiků pokud omdlí.

Bezpečnostní SOS přívěsek pro děti

sos

Vedle seniorů jsou zranitelnou skupinou také děti, které nemůžeme hlídat 24 hodin denně. Dávat na ně pozor, ale lze díky bezpečnostním SOS přívěsku, který je vhodný i pro děti. V případě, že je dítě v nebezpečí, tak zjistíte, kde se dítě nachází a můžete mu přispěchat na pomoc.

Technická specifikace

Hmotnost35g
Rozměry6,1 x 4,3 x 1,6 cm
Přesnost GPS lokalizacedo 2,5m
Napětí5V DC
BaterieAkumulátor 3,7V 900mAh
Frekvence (GSM)900/1800mhz/850/1900Mhz
GPS ČIPU-blox 7 (podporuje A-GPS)

Objednávka SOS bezpečnostního přívěsku [1 799 Kč]

K používání SOS bezpečnostního přívěsku je třeba platit měsíční poplatek 400 Kč za službu Pomoc v nebezpečí. K objednanému přívěsku dostanete první měsíc používání služby Pomoc v nebezpečí ZDARMA.

Hodnocení zákazníků: 4.7/5 na základě dotázání 102 zákazníků