SOS přívěsek s GPS

Koupit SOS přívěsek »

Cena 2999 Kč 2 580 Kč

SOS přívěsek zachraňuje životy v případě zdravotních komplikací nebo přepadení.

Stačí stisknout tísňové tlačítko na přívěsku a pomoc bude na cestě.

GPS lokátor je zabudovaný v přívěsku - zjistí vaši pozici a pomoc bude vědět, kam má přijet.

Dáváme na vás pozor 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Naši Operátoři budou upozorněni v případě vašeho nebezpečí a situaci prověří.

Bezpečnostní přívěsek stojí 2580 2 999 Kč

+ služba asistence Operátora Pomoci v nebezpečí 380 Kč měsíčně.

Funguje jako GSM GPS lokátor především pro seniory.

Garance spokojenosti: v případě nespokojenosti vrácení peněz do 30 dnů

Přívěsky máme skladem ✅

Koupit SOS přívěsek »

Statistika

Každý 3. senior upadne

Každý 3. senior alespoň jednou za rok upadne. Následkem pádu jsou zlomeniny, úzkost a deprese. Jak jste na tom vy či vaši blízcí?

Příčina smrti

Pády jsou nejčastější příčinou smrti u seniorů. Stejně tak jsou nejčastějším důvodem hospitalizace. Jak zajistíte, že tato situace nepotká vás či vaše blízké?

Jde o minuty

V případě, že se k seniorovi po pádu dostane pomoc do 1 hodiny, žije dál bez následků. Při čekání delším než 12 hodin nedokáže 90 % seniorů žít jako dřív.

SOS přívěsek zmírní následky pádu včasným zavoláním pomoci.
Vysvětlení ve videu

Barevné SOS přívěsky (GPS & GSM)

SOS přívěsky lze pořídit i v modré a růžové barvě!

Ve 3. kroku objednávky stačí vybrat příslušnou barvu.

Koupit barevný SOS přívěsek »

gps přívěsky s gsm

Co náš SOS přívěsek umí?

  • Spustit poplach stisknutím tlačítka nebo při zaznamenání pádu.
  • Zprostředkuje oboustranné handsfree volání.
  • Spojí vás s Operátorem 24h Monitorovacího centra.

Kamkoliv jdete, díky SOS přívěsku vás lokalizujeme a pomůžeme v nouzové situaci. GPS přívěsek je GSM SOS lokátor a zajišťuje vzdálenou péči o seniory

Funkce SOS bezpečnostního přívěsku

Není potřeba mobil

SOS GPS přívěsek nepotřebuje být spárován s mobilním telefonem. Funguje samostatně, nezávisle na jiném zařízení. Proto je vhodný pro seniory nebo pro ty, kdo nevlastní smartphone.

Bez planých výjezdů

Pokud spadnete nebo stisknete SOS tlačítko, přívěsek vás spojí s naším Operátorem. Ten zjistí, zda se nejedná o planý poplach a následně zavolá pomoc.

Senzor pádu

Pro spuštění poplachu není třeba stisknout tlačítko, vestavěný senzor automaticky detekuje pád, spustí poplach a okamžitě se telefonicky spojí s naším Operátorem.

Handsfree komunikace

SOS přívěsek vás díky vestavěné SIM kartě při poplachu telefonicky spojí s Operátorem 24h Monitorovacího centra, který vám zprostředkuje pomoc.

GPS lokalizace

Díky GPS lokalizaci v SOS přívěsku přesně víme, kde se nacházíte. Na dané místo může Operátor Monitorovacího centra přivolat okamžitou pomoc.

Monitorovací centrum 24/7

Náš tým odborně vyškolených Operátorů je vždy připraven Vám pomoci v nouzi. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Osobní nouzové kontakty

V případě závažného poplachu Operátor informuje nouzové kontakty a koordinuje s nimi další postup. Stejně tak se s nimi spojí ve chvíli, kdy uživatel přívěsku nereaguje.

Voděodolnost

SOS přívěsek je voděodolný a lze jej používat i ve sprše nebo v dešti. Právě pády v koupelně patří u lidí ve vyšším věku mezi nejčastější úrazy.

Nabíjení

Nabitá baterie vydrží přibližně 3 dny. Nabíjecí stanice umožňuje komfortní nabití a na SOS přívěsku je také signalizace slabé baterie.

SIM karta v ceně

Výdaje za SIM kartu jsou zahrnuty v ceně. Nic nad rámec našich služeb neplatíte.

Kardiostimulátor nevadí

Uživatelé SOS přívěsku mohou mít i kardiostimulátor. Pamatujeme na kardiaky, kteří se nemusí obávat zdravotních komplikací zapříčiněných naším zařízením.

Prověřený produkt

Vyšel o něm článek na Novinkách a byl i ve Snídani s Novou.

Fotografie bezpečnostních SOS přívěsků

Prohlédněte si některé z fotek bezpečnostních přívěsků. Díky nim budete Vy i vaše rodina v bezpečí. SOS bezpečnostní přívěsky jsou vhodné pro každého, kdo dbá o svoji bezpečnost.

GPS SOS přívěšek pro seniory GPS SOS bezpečnostní přívěšek GPS přívěšek s nouzovým tlačítkem  Přívěsek s tísňovým tlačíkem

Bezpečnostní přívěsky - VIDEO

Stále ještě nevíte, k čemu SOS bezpečnostní přívěsek se zabudovaným GPS je? Třeba vám to osvětlí následující videa:

Co o bezpečnostním přívěsku říkají naši zákazníci:

„Mé nemocné mamince se v minulosti občas stalo, že se nedostala k telefonu, aby si přivolala pomoc, a proto jsem hledala něco, co by mohla mít u sebe stále a neobtěžovalo ji to. Oslovila jsem proto společnost Safety Guard a byl mi nabídnut bezpečnostní přívěsek, který splňoval všechny požadavky, které jsem si představovala. Od té doby má maminka přívěsek stále u sebe a já jsem ráda, že jsem mohla udělat něco málo pro její bezpečnost.“

Martina, 45 let

Bezpečnostní SOS přívěsek pro seniory

sos tlačítko pro seniory

Starší lidé jsou vystaveni vyššímu nebezpečí, ať už se jedná o náhlé zdravotní komplikace, či vzhledem k jejich zranitelnosti loupežná přepadení. SOS přívěsek dokáže rychle přivolat pomoc a může seniorům zachránit život.

Pro nemocné a tělesně postižené

SOS přívěsek pro postižené

SOS přívěsek je doporučován pro nemocné a tělesně postižené, žijí-li sami. Pokud například spadnou z vozíku a nemohou vstát, SOS přívěsek jim zavolá pomoc. Stejná situace platí například u diabetiků, pokud omdlí.

Bezpečnostní SOS přívěsek pro děti

sos

Vedle seniorů jsou zranitelnou skupinou také děti, které nemůžeme hlídat 24 hodin denně. Dávat na ně pozor lze však díky bezpečnostnímu SOS přívěsku, který je vhodný i pro děti. V případě, že je vaše ratolest v nebezpečí, snadno zjistíte, kde se nachází, a můžete jí přispěchat na pomoc.

péče o seniory lékař

Opravdu to pomáhá

SOS přívěsek je jedna z mála věcí, která seniorovi opravdu pomůže. Ať už se bavíme o psychické pohodě, která přispívá k dlouhověkosti, nebo o neoddiskutovatelném faktu, že tato služba přivolá seniorovi pomoc ihned a předejde tak mnoha komplikacím. Když senior nedostane včasnou pomoc, nemusí se už nikdy vrátit do normálního života.

Přívěsek by měli mít i ti, kteří trpí nějakou chronickou chorobou, jakými jsou například: diabetes, alzheimerova choroba, chronické onemocnění plic či špatný krevní tlak.

Koupit SOS přívěsek »

Často kladené dotazy:

Nabízíte SOS přívěsek i bez služby operátora?

Nenabízíme. My chceme šetřit vaše nervy. Vycházíme z naší interní statistiky, že 90 % poplachů je planých - uživatel omylem zmáčkne tlačítko na přívěsku nebo mu spadne na zem (detektor pádu spustí poplach sám). Naši operátoři prověří situaci - to znamená, že vyfiltrují plané poplachy a vám zavolají jen v případě, kdy jde o něco závažného.

Představte si třeba tuto situaci. Jste v práci na schůzce a najednou vám vibruje mobil, že váš tatínek spustil poplach. Hned nemáte myšlenky na pracovní schůzku. Po hodině ověřování zjistíte, že ho jen upustil na zem. Tohoto zbytečného stresu vás zbavíme.

Technická specifikace

Hmotnost35g
Rozměry6,1 x 4,3 x 1,6 cm
Přesnost GPS lokalizacedo 2,5 m
Napětí5V DC
BaterieAkumulátor 3,7 V 900 mAh
Frekvence (GSM)900/1800 mhz/850/1900 Mhz
GPS ČIPU-blox 7 (podporuje A-GPS)

Objednávka SOS bezpečnostního přívěsku [2 290 Kč]

K používání SOS bezpečnostního přívěsku je třeba platit měsíční poplatek 487 Kč za službu Pomoc v nebezpečí.

Koupit SOS přívěsek »

Hodnocení zákazníků: 4.8/5 na základě dotázání 182 zákazníků