SOS přívěsek s GPS

SOS Přívěsek zachraňuje životy v případě zdravotních komplikací nebo přepadení.

Stačí stisknout tísňové tlačítko na přívěsku a pomoc bude na cestě.

GPS locator je zabudovaný v přívěsku - zjistí Vaši pozici a pomoc bude vědět, kam má přijet.

Dáváme na vás pozor 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Naši Operátoři budou upozorněni v případě vašeho nebezpečí a situaci prověří.

Bezpečnostní přívěsek stojí 1799
Platí jen do konce března! Od 1. dubna jsme nuceni zdražit na 1 999 Kč, tak neváhejte a kupujte!

+ služba asistence Operátora Pomoci v nebezpečí 400 Kč. Služba Operátora je na prvních 30 dní ZDARMA.

Garance spokojenosti: v případě nespokojenosti vrácení peněz do 30 dnů

Máme skladem ✅

Koupit SOS přívěsek »

Statistika

Každý 3. senior upadne

Každý 3. senior alespoň jednou za rok upadne. Následkem pádu jsou zlomeniny, popáleniny, úzkost a deprese. Jak jste na tom Vy či Vaši blízcí?

Příčina smrti

Pády jsou nejčastější příčinou smrti u seniorů. Stejně tak jsou nejčastějším důvodem hospitace. Jak zajistíte, že tato situace nepotká Vás či Vaše blízké?

Jde o minuty

V případě, že se k seniorovi po pádu dostane pomoc do 1. hodiny, žije dál bez následků. Čeká-li víc jak 12 hodin, tak 90 % seniorů nedokáže žít jako dřív.

SOS přívěsek zmírní následky pádu včasným zavoláním pomoci.
Vysvětlení na videu

Co náš SOS přívěsek umí?

  • Spustit poplach stisknutím tlačítka nebo při zaznamenání pádu.
  • Zprostředkuje oboustranné hands-free volání.
  • Spojí vás s Operátorem 24h Monitorovacího centra.

Kamkoliv jdete, díky SOS přívěsku Vás lokalizujeme a pomůžeme v nouzové situaci. GPS přívěsek je SOS locator a zajišťuje tísňovou péči o seniory

Funkce SOS bezpečnostního přívěsku

Není potřeba mobil

SOS GPS přívěsek nepotřebuje být spárován s mobilním telefonem. Funguje samostatně, nezávisle na jiném zařízení. Proto je vhodný pro seniory nebo pro ty, kdo nevlastní smartphone.

Bez planých výjezdů

Pokud spadnete nebo stisknete SOS tlačítko, přívěsek Vás spojí s naším Operátorem. Ten zjistí, zda se nejedná o planý poplach a následně zavolá pomoc.

Senzor pádu

Pro spuštění poplachu není třeba stisknout tlačítko, vestavěný senzor automaticky detekuje pád, spustí poplach a okamžitě se telefonicky spojí s naším Operátorem.

Hands free komunikace

SOS přívěsek díky vestavěné SIM kartě při poplachu telefonicky spojí jeho uživatele s Operátorem 24h Monitorovacího centra, který může zprostředkovat pomoc.

GPS lokalizace

Díky GPS lokalizaci víme přesně, kde se uživatel SOS přívěsku nachází. Na dané místo může Operátor Monitorovacího centra přivolat okamžitou pomoc.

Monitorovací centrum 24/7

Náš tým odborně vyškolených Operátorů je vždy připraven pomoci uživatelům v nouzi. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Osobní nouzové kontakty

V případě závažného poplachu Operátor informuje nouzové kontakty o postupu při Poplachu, koordinuje s nimi další postup. Stejně tak se s nimi spojí ve chvíli, kdy uživatel přívěsku nereaguje.

Voděodolnost

SOS přívěsek je voděodolný a lze jej používat i ve sprše nebo v dešti. Právě pády v koupelně patří mezi nejčastější u uživatelů ve vyšším věku!

Nabíjení

Nabitá baterie vydrží přibližně 3 dny. Nabíjecí stanice umožňuje komfortní nabití a na SOS přívěsku je také signalizace slabé baterie.

SIM karta v ceně

Výdaje za SIM kartu jsou zahrnuty v ceně. Nic nad rámec našich služeb neplatíte.

Kardiostimulátor nevadí

Uživatelé SOS přívěsku mohou mít i kardiostimulátor. Pamatujeme na kardiaky, kteří se nemusí obávat zdravotních komplikací zapříčiněných naším zařízením.

Prověřený produkt

Vyšel o něm článek na Novinkách a byl i ve Snídani s Novou.

Fotografie bezpečnostních SOS přívěsků

Prohlédněte si některé z fotek bezpečnostních přívěsků. Díky bezpečnostním přívěskům budete Vy i Vaše rodina v bezpečí. SOS bezpečnostní přívěsky jsou vhodné pro každého, kdo dbá o svoji bezpečnost.

GPS SOS přívěšek pro seniory GPS SOS bezpečnostní přívěšek GPS přívěšek s nouzovým tlačítkem  Přívěsek s tísňovým tlačíkem

Bezpečnostní přívěsky - VIDEO

Stále ještě nevíte K čemu SOS bezpečnostní přívěsek se zabudovaným GPS je? Třeba Vám to osvětlí následující videa:

Co o bezpečnostním přívěsku říkají naši zákazníci:

"Mé nemocné mamince se v minulosti občas stalo, že se nedostala k telefonu, aby si přivolala pomoc, a proto jsem hledala něco, co by mohla mít u sebe stále a neobtěžovalo jí to. Oslovila jsem proto společnost Safety Guard a byl mi nabídnut bezpečnostní přívěsek, který splňoval všechny požadavky, které jsem si představovala. Od té doby má maminka přívěsek stále u sebe a já jsem ráda, že jsem mohla udělat něco málo pro její bezpečnost.“

Martina, 45 let

Bezpečnostní SOS přívěsek pro seniory

sos tlačítko pro seniory

Starší lidé jsou vystaveni vyššímu nebezpečí, ať už se jedná o náhlé zdravotní komplikace, či vzhledem k jejich zranitelnosti loupežná přepadení. SOS přívěsek dokáže rychle přivolat pomoc a může seniorům zachránit život.

Pro nemocné a zdravotně postižené

SOS přívěsek pro postižené

SOS přívěsek je doporučován pro nemocné a zdravotně postižené, žijí-li sami. Např. spadnou-li z vozíku a nemohou vstát, SOS přívěsek jim zavolá pomoc. Stejná situace platí například u diabetiků, pokud omdlí.

Bezpečnostní SOS přívěsek pro děti

sos

Vedle seniorů jsou zranitelnou skupinou také děti, které nemůžeme hlídat 24 hodin denně. Dávat na ně pozor lze však díky bezpečnostnímu SOS přívěsku, který je vhodný i pro děti. V případě, že je dítě v nebezpečí, tak zjistíte, kde se dítě nachází, a můžete mu přispěchat na pomoc.

Technická specifikace

Hmotnost35g
Rozměry6,1 x 4,3 x 1,6 cm
Přesnost GPS lokalizacedo 2,5m
Napětí5V DC
BaterieAkumulátor 3,7V 900mAh
Frekvence (GSM)900/1800mhz/850/1900Mhz
GPS ČIPU-blox 7 (podporuje A-GPS)

Objednávka SOS bezpečnostního přívěsku [1 799 Kč]

K používání SOS bezpečnostního přívěsku je třeba platit měsíční poplatek 400 Kč za službu Pomoc v nebezpečí. K objednanému přívěsku dostanete první měsíc používání služby Pomoc v nebezpečí ZDARMA.

Koupit SOS přívěsek »

Hodnocení zákazníků: 4.7/5 na základě dotázání 102 zákazníků