Chcete změnit svět k lepšímu a u toho si ještě vydělat?

Pak hledáme právě vás!

Operátor pomoci - Co vás čeká

Společnost Pomoc v nebezpečí (Safety Guard) se zabývá prodejem SOS přívěsků pro seniory. Nyní hledáme posilu do našeho Monitorovacího centra. Náplní Vaší práce bude přijímání poplachů z SOS přívěsků, komunikace s uživateli (cílová skupina 65+), případně komunikace s Integrovaným záchranným systémem (přivolání sanitky pro klienta apod.). Dále přijímání hovorů na infolince, zadávání dat do systému, příprava SOS přívěsků k odeslání, komunikace s dopravní společností.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Základy práce na PC (Excel, Internet)
  • Komunikační dovednosti
  • Trpělivost (cílová skupina 65+)
  • Schopnost zachovat si chladnou hlavu při řešení krizových situací
  • Základní technická zdatnost (montáž SIM karet do přívěsků)

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti s prací operátora/operátorky výhodou! Stejně tak uvítáme zdravotní sestřičky nebo pečovatelky, které chtějí zužitkovat svoje zkušenosti!

Co vám můžeme nabídnout

  • moderní zázemí Monitorovacího centra
  • úzký tým spolupracovníků a milý kolektiv
  • práce na plný úvazek s možností volby směnného provozu (pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu) - vše na domluvě
  • zkušební doba 3 měsíce
  • 4 týdny dovolené
  • Mzda 21 000 Kč
  • vzhledem k pracovní době káva k dispozici 24/7 zdarma